طراحی وب سایت لبخند

26 ایده کسب و کار عالی برای کارآفرینان

اگر به راه‌اندازی یک کسب‌وکار فکر می‌کنید، باید در نظر داشته باشید که آیا ایده شما نیازی را در نحوه زندگی و رویکرد مردم به کارشان برطرف می‌کند یا خیر. اگر بتوانید یک نیاز برآورده نشده و یک بازار هدف را شناسایی کنید، ممکن است فقط یک ایده تجاری با پاها داشته باشید. اما چگونه می توانید در وهله اول یک ایده خوب برای کسب و کار کوچک داشته باشید؟ این لیست از ایده های کسب و کار شامل 26 نوع کسب و کار عالی است که به شما در رسیدن به موفقیت کمک می کند.
  • اگر مطمئن نیستید که چه کسب و کاری را شروع کنید، این لیست از 26 ایده کسب و کار عالی برای کارآفرینان می تواند به الهام گرفتن کمک کند.
  • یک ایده کسب‌وکار را انتخاب کنید که به آن آگاه و علاقه‌مند هستید و یک طرح تجاری دقیق تهیه کنید.
  • قبل از شروع یک کسب و کار، مشخص کنید که آیا تقاضا برای محصول یا خدماتی که می خواهید ارائه دهید وجود دارد یا خیر.
  • این مقاله برای هر کسی است که سعی می کند تصمیم بگیرد چه کسب و کاری را شروع کند و به دنبال ایده های تجاری عالی برای کارآفرینان است.

اگر به راه‌اندازی یک کسب‌وکار فکر می‌کنید، باید در نظر داشته باشید که آیا ایده شما نیازی را در نحوه زندگی و رویکرد مردم به کارشان برطرف می‌کند یا خیر. اگر بتوانید یک نیاز برآورده نشده و یک بازار هدف را شناسایی کنید، ممکن است فقط یک ایده تجاری با پاها داشته باشید. اما چگونه می توانید در وهله اول یک ایده خوب برای کسب و کار کوچک داشته باشید؟ این لیست از ایده های کسب و کار شامل 26 نوع کسب و کار عالی است که به شما در رسیدن به موفقیت کمک می کند.

 

۲۶ ایده بزرگ برای کسب و کار کوچک

این لیست از 26 ایده عالی کسب و کار به شما کمک می کند تا سفر کارآفرینی خود را شروع کنید. توجه داشته باشید که بسیاری از ایده‌های زیر فقط به شما نیاز دارند که برای شروع کار یک شریک پردازش کارت اعتباری داشته باشید، بنابراین می‌توانید هزینه‌های اولیه را نسبتاً پایین نگه دارید.

برای الهام گرفتن از انواع بسیاری از مشاغل که می توانند شما را به سمت موفقیت سوق دهند، بخوانید.

 

1.فروش مجدد آنلاین

Online reselling

اگر به پوشاک و فروش علاقه مند هستید، می توانید یک تجارت فروش آنلاین راه اندازی کنید. اگرچه زمان، فداکاری و توجه به مد نیاز دارد، اما می‌توانید کسب‌وکار خود را به عنوان یک کار فرعی شروع کنید و آن را به یک تجارت فروش مجدد تمام وقت تبدیل کنید. می توانید با استفاده از وب سایت های فروشگاه آنلاین مانند Poshmark و Mercari برای فروش لباس ها و اقلام ناخواسته خود شروع کنید، سپس به وب سایت فروش مجدد خود گسترش دهید.

فروش املاک و بازارهای کثیف را برای کشفیات پنهان با هزینه کم در نظر بگیرید و سپس آنها را برای کسب سود آنلاین فهرست کنید. اگر به اندازه کافی کوشا باشید و مکان های مناسب را جستجو کنید، ممکن است بتوانید موجودی قابل توجهی از اقلامی را که در وضعیت خوبی هستند با هزینه های بسیار کمی جمع آوری کنید.

2. حیوان نشینی

pet sitting

حدود 70 درصد از خانواده های ایالات متحده یک حیوان خانگی دارند. وقتی این خانواده‌ها برای مدت طولانی از بین می‌روند، کسب‌وکار کوچک شما می‌تواند به آنها آرامش دهد. به عنوان یک نگهدارنده حیوانات خانگی، مراقب سگ ها، گربه ها یا سایر حیوانات خانگی مشتریان خود در خانه آنها خواهید بود. به عنوان بخشی از کار، باید به آنها غذا بدهید، به آنها آب بدهید، با آنها بازی کنید و (با سگ ها) در صورت نیاز آنها را راه بروید. برای کمک به راضی نگه داشتن مشتریان، باید مرتباً آنها را از وضعیت حیوانات خانگی خود به‌روزرسانی کنید.

اگر منابع درآمد دیگری دارید که به چیزی بیش از اتصال به اینترنت و لپ تاپ نیاز ندارد، نشستن حیوانات خانگی ممکن است یک ایده کسب و کار کوچک بخصوص مناسب باشد. تقریباً همه صاحبان حیوانات خانگی خوشحال می شوند که به شما اجازه دهند در حالی که در خانه آنها با حیوانات خانگی خود وقت می گذرانید با لپ تاپ خود کار کنید، به این معنی که می توانید همزمان دو جریان درآمد را اجرا کنید.

3. چاپ تی شرت

t-shirt printing

اگر حس مد (یا طنز) دارید، ممکن است از راه اندازی یک تجارت چاپ تی شرت لذت ببرید. همچنین می‌توانید طرح‌های شخص دیگری را مجوز دهید و آنها را روی سه راهی خالی چاپ کنید. در هر صورت، اگر فضایی برای راه اندازی چاپ تی شرت دارید، می توانید به راحتی ابزارهای لازم را برای شروع به دست آورید.

آیا میدانستید؟

چاپ تی شرت می تواند یک تجارت الکترونیک عالی باشد. شما می توانید به مشتریان اجازه دهید سفارشات آنلاین و فروش تی شرت را به صورت عمده انجام دهند. به این ترتیب می توانید به مشتریان در سراسر کشور و حتی جهان بفروشید.

4. خدمات نظافت

cleaning service

اگر دوست دارید نظافت کنید، می توانید به راحتی آن را به یک تجارت تبدیل کنید. با چند کارمند، مجموعه ای از لوازم نظافت و حمل و نقل، می توانید خدمات نظافتی را به صاحبان خانه، مجتمع های آپارتمانی و املاک تجاری ارائه دهید. اکثر خدمات نظافت 25 تا 50 دلار در ساعت دریافت می کنند. خدمات نظافت مشاغل ساده ای هستند که نیاز به سربار نسبتا کمی دارند. برای جذب مشتری به برنامه ریزی، تعهد و بازاریابی نیاز دارید.

اگر می‌خواهید خود را از سایر خدمات نظافتی متمایز کنید، گزینه‌های ممتاز مانند اپیلاسیون کف یا شستشوی برقی بیرونی را با هزینه اضافی در نظر بگیرید. این خدمات می‌تواند عامل تعیین‌کننده بین خدمات نظافتی جدید شما و شرکت‌های باتجربه‌ای باشد که فهرست مشتریان زیادی برای ارائه آن سطح از نظافت دارند.

5. آموزش آنلاین

online teaching

تقاضا برای آموزش آنلاین امکاناتی را برای کارآفرینان باز کرده است. از آنجایی که این یک سرمایه گذاری آنلاین است، می توانید هر موضوعی را که می دانید انتخاب کنید و بدون توجه به مکان، دوره ای را تدریس کنید. اگر دانش پیشرفته ای در هر موضوع خاصی ندارید، آموزش انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی را به صورت آنلاین به دانشجویان خارج از کشور در نظر بگیرید.

6. حسابداری آنلاین

Online bookkeeping

همانند آموزش، فناوری به بسیاری از خدمات حسابداری اجازه می دهد تا به صورت آنلاین انجام شوند. اگر شما یک حسابدار یا حسابدار هستید که خواهان آزادی و استقلال در اداره کسب و کار خود هستید، از فناوری مدرن برای راه اندازی خدمات حسابداری آنلاین خود استفاده کنید.

7. مشاوره

consulting

اگر در مورد یک موضوع خاص (مانند تجارت، رسانه های اجتماعی، بازاریابی، منابع انسانی، رهبری یا ارتباطات) آگاه و علاقه مند هستید، مشاوره می تواند یک گزینه سودآور باشد. شما می توانید به تنهایی یک کسب و کار مشاوره راه اندازی کنید، سپس کسب و کار خود را توسعه دهید و به مرور زمان مشاوران دیگری را استخدام کنید.

8. خدمات پیک پزشکی

Medical courier

اگر وسیله نقلیه قابل اعتماد و مهارت های مدیریت زمان خوبی دارید، خدمات پیک خود را ایجاد کنید – به طور خاص، یک سرویس پیک پزشکی. به عنوان یک راننده، شما مسئول حمل اقلام پزشکی مانند نمونه های آزمایشگاهی، داروهای تجویزی و تجهیزات خواهید بود. می توانید کسب و کار پیک خود را به تنهایی راه اندازی کنید یا رانندگان دیگری را استخدام کنید تا برای شما کار کنند.

آیا میدانستید؟

صنعت مراقبت های بهداشتی در حال گسترش است که نشانه خوبی برای ثبات شغلی خدمات پیک پزشکی است. طیف گسترده ای از گروه های مشتری وجود دارد که کسب و کار شما می تواند به آنها خدمت کند، از جمله بیمارستان ها، خانه های سالمندان، آزمایشگاه ها و مراکز خصوصی.

9. توسعه برنامه

app development

اگر در زمینه فناوری آگاه و با تجربه هستید، ممکن است بخواهید شغلی در توسعه اپلیکیشن در نظر بگیرید. تلفن های هوشمند لوازم جانبی روزمره بسیاری از آمریکایی ها هستند که تقاضا برای برنامه های تلفن همراه را افزایش داده است. به طور مشابه، نرم افزار واقعیت مجازی در سال های اخیر محبوب شده است، بنابراین تقاضا برای توسعه اپلیکیشن VR نیز وجود دارد.

10. خدمات رونویسی

transcription service

اگر گوش خوبی دارید و می توانید سریع تایپ کنید، یک سرویس رونویسی به شما این امکان را می دهد که از خانه با یک برنامه زمانی انعطاف پذیر کار کنید. خدمات رونویسی پزشکی به ویژه به دلیل گسترش فناوری تشخیص صدا برای دیکته ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مورد نیاز است.

می‌توانید به تعداد دلخواه یا تعداد کارهای رونویسی بپذیرید. این انعطاف‌پذیری می‌تواند به‌ویژه مفید باشد اگر به‌دنبال شروع یک‌باره نیستید یا اگر یک کار روزانه دارید که می‌خواهید فعلاً ادامه دهید. برای تقویت چشم‌انداز کسب‌وکار خود و توجیه هزینه‌های بیشتر، تبدیل شدن به یک نسخه‌نویس معتبر و بررسی چند تخصص را در نظر بگیرید.

رونویسی‌نویسان پزشکی معمولاً 6 تا 14 سنت برای هر خط رونویسی دریافت می‌کنند که به سرعت جمع می‌شود. زمان معمول برای کار رونویسی 24 ساعت است، بنابراین مهم است که در بالای مشاغلی که می‌پذیرید بمانید. با این حال، توانایی پذیرش فقط چند درخواست در ابتدا به این معنی است که می توانید با آمادگی خود، مقیاس را افزایش دهید. بهتر از همه، هزینه راه اندازی و سربار بسیار کمی وجود دارد. شما فقط به یک کامپیوتر، نرم افزار مناسب و یک سرویس پیام رسانی ایمن نیاز دارید.

نکته

در حالی که مجوز رونویسی پزشکی لازم نیست، می تواند مزیت رقابتی کسب و کار شما را افزایش دهد و در عین حال پایگاه مشتریان شما را برای شرکت های بزرگتر گسترش دهد. برخی از ارائه دهندگان خدمات ترجیح می دهند که رونویسی آنها از یک برنامه گواهی شده آموزش ببینند.

11. سازماندهی حرفه ای

professional organizing

 

به دنبال یک ایده کسب و کار کوچک هستید که واقعاً می تواند باعث شادی شود؟ سازمان‌دهندگان حرفه‌ای، مانند ماری کوندو، به مردم کمک می‌کنند تا زندگی خود را به حداقل برسانند. در عصر مادی گرایی، بسیاری از مردم ناامید از کوچک کردن و کنترل دارایی های خود هستند. مینیمالیسم در حال تبدیل شدن به بسیار محبوب است، اما مردم اغلب به سختی از چیزهایی که برای مدت طولانی مالک آن بوده اند جدا می شوند. بخشی از یک سازمان دهنده حرفه ای بودن، کمک به مشتریان برای ایجاد سیستمی برای کوچک کردن است.

اگر فردی بسیار سازمان یافته هستید که از ایجاد فضاهای کاربردی و راحت لذت می برید، ممکن است در مربیگری دیگران برای انجام همین کار خوب باشید. مردم به شما پول می دهند تا به آنها کمک کنید روشی برای به حداقل رساندن دارایی های خود و حفظ یک فضای سازمان یافته ابداع کنند. برای تبلیغ کسب و کارتان، از مشتریانتان بپرسید که آیا مشتریانتان به شما اجازه می‌دهند از قسمت‌هایی از خانه‌هایشان که سازماندهی کرده‌اید، عکس‌های قبل و بعد بگیرید. اگر چنین است، می‌توانید از آن‌ها برای ایجاد یک نمونه کار استفاده کنید که می‌توانید در رسانه‌های اجتماعی برای جذب مشتریان بیشتر قرار دهید.

12. کپی رایتینگ یا محتوا نویسی آزاد

freelance copywriting

اگر شما یک واژه ساز طبیعی با کمی دانش بازاریابی هستید، می توانید خود را به عنوان یک کپی رایتر آزاد یا نویسنده محتوا معرفی کنید. چه وبلاگ بنویسید، چه محتوای وب یا بیانیه های مطبوعاتی، شرکت های زیادی هزینه خدمات شما را پرداخت می کنند. ارزش خود را با استفاده از دانش SEO افزایش دهید تا به مشتریان کمک کنید تا یک استراتژی در مورد کلمات کلیدی خاصی ایجاد کنند که مخاطبان هدف آنها از قبل در جستجوهای آنلاین خود استفاده می کنند.

کپی رایتینگ آزاد یک تجارت عالی برای اجرا است زیرا تا زمانی که به اینترنت متصل باشید، می توانید کار کنید. این یک تجارت است که می توانید از راحتی در خانه خود یا حتی از جاده در صورت سفر انجام دهید. اگر یک شبکه به اندازه کافی بزرگ ایجاد کنید و از مشتریان راضی ارجاع بگیرید، حتی می توانید کار تمام وقت خود را به صورت آزاد کار کنید.

13. خدمات مراقبت در منزل

home care

سابقه مراقبت و مهمان نوازی می تواند کمک زیادی به سالمندان خانه نشین کند که نیاز به مراقبت در خانه دارند. این همچنین خدماتی است که تقاضا برای آن فقط افزایش می یابد. بر اساس گزارش دفتر مرجع جمعیت، بین سال های 2020 تا 2060، پیش بینی می شود که جمعیت 85 ساله و بیشتر از 6.7 میلیون نفر به 19 میلیون نفر سه برابر شود. تعداد جهانی صدساله ها (افراد بالای 100 سال) تاکنون به نزدیک به 600000 نفر رسیده است. بسیاری از آنها نیاز به مراقبت و کمک دارند، اغلب در خانه های خود.

خوشبختانه، برای کمک به سالمندان و رشد یک کسب و کار موفق در همان زمان، به پیشینه ای در مراقبت های بهداشتی نیاز ندارید، اگرچه این مهارت ها نیز مورد تقاضا خواهند بود. بسیاری از سالمندان برای انجام انواع کارها، مانند انجام کارها یا تعمیرات در خانه، به کمک نیاز دارند. با کمی تجربه، می‌توانید کسب‌وکار خود را توسعه دهید تا به سالمندان کمک کنید تا از خانه‌هایشان به تسهیلات زندگی کمک کنند، خدماتی مانند بسته‌بندی، حمل‌ونقل، راه‌اندازی، یا نگهداری اثاثیه و دارایی‌هایشان را ارائه دهند.

غذای کلیدی

مراقبت از سالمندان در منزل صنعتی است که به سرعت در حال رشد است. به‌عنوان یک ارائه‌دهنده مراقبت از سالمندان، می‌توانید از این بازار استفاده کنید و در عین حال مراقبت‌های برتر را به سالمندان ارائه دهید و به آنها در کارهای روزمره کمک کنید.

14. خدمات ترجمه

translation service

طبق تحقیقات IBISWorld، صنعت خدمات ترجمه مانند بسیاری از صنایع در سال 2020 با کاهش روبرو شد. با این حال، IBISWorld یک “جهش بزرگ” را برای صنعت طی پنج سال آینده پیش بینی می کند. این رشد پیش بینی شده تعجب آور نیست، زیرا اینترنت کارآفرینان سایر کشورها را به بازارهای انگلیسی زبان باز کرده است و بالعکس.

این روند فرصتی را برای سخنرانان چند زبانه ایجاد کرده است تا خدمات خاصی مانند ترجمه اسناد و ترجمه اطلاعات وب سایت به زبان ها را برای استفاده در بازارهای دیگر ارائه دهند. اگر به چندین زبان مسلط هستید، می توانید در ایجاد جایگاهی در صنعت خدمات ترجمه موفق باشید.

 

15. دیجیتال مارکتینگ

digital marketing

اهمیت اینترنت هر روز که می گذرد بیشتر می شود، اما برای کسب و کارها نیز سخت تر می شود که از شلوغی آنلاین کوتاهی کنند و به درستی خودشان را به بازار عرضه کنند. خدمات دیجیتال مارکتینگ همیشه مورد تقاضا هستند. با این حال، بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط ترجیح می دهند که آنها را برون سپاری کنند تا اینکه یک تیم پرهزینه داخلی ایجاد کنند. اگر در سئو، بازاریابی محتوا، تبلیغات پرداخت به ازای کلیک، توسعه وب یا مدیریت رسانه‌های اجتماعی مهارت دارید، می‌توانید از یک فرصت تجاری استفاده کنید که به شما امکان می‌دهد از خانه آزادانه کار کنید.

بازاریابی دیجیتال بخش مهمی از هر برند است، بنابراین باید به تحولات استراتژی های بازاریابی مشتریان خود پاسخ دهید. مدیریت رسانه‌های اجتماعی مستلزم تماشای نظرات و پیام‌ها در تمام ساعات شبانه‌روز است، نه صرفاً برنامه‌ریزی پست‌ها با طرز فکر تنظیم و فراموش کردن. اگر از استراتژی و اجرای دقیق برنامه های بازاریابی لذت می برید، بازاریابی دیجیتال می تواند کسب و کار مناسبی برای شما باشد. همچنین ممکن است به فکر تبدیل شدن به یک بازاریاب وابسته باشید که شکل دیگری از بازاریابی دیجیتال است.

16. داشتن ماشین حمل مواد غذایی

food truck

کامیون های مواد غذایی در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند و طیف گسترده ای از تنقلات و غذاها را سرو می کنند. سبک غذای مورد علاقه خود را در جاده انتخاب کنید و علایق آشپزی خود را مستقیماً به مشتریان گرسنه بفروشید. مطمئناً کار می‌کنید، اما در فضایی قرار خواهید گرفت که به آن علاقه دارید و فرصتی برای ارتباط با افرادی خواهید داشت که علایق مشابهی دارند.

راه اندازی یک کامیون مواد غذایی یک ایده کسب و کار کوچک عالی برای کارآفرینانی است که علاقه زیادی به آشپزی دارند. هزینه سربار و نگهداری یک کامیون به میزان قابل توجهی کمتر از یک رستوران است و شما از مزیت تحرک اضافی برخوردار هستید.

17. خدمات مراقبت از چمن

lawn service

اگر با یک چمن بزرگ شده اید، به احتمال زیاد والدینتان شما را مجبور به نگهداری از آن کرده اند. برای بسیاری، مراقبت از چمن آزاردهنده است، اما برای برخی احساس آرامش و آرامش را ارائه می دهد. کار در فضای باز با دستان خود برای رام کردن و زیباتر کردن منظره طبیعی می تواند یک تجربه ارزشمند باشد، اما از آنجایی که بسیاری از مردم این کار را خسته کننده می دانند، می تواند سودآور نیز باشد.

خدمات مراقبت از چمن، بسته به تعداد مشتری و بزرگی شغل، به تجهیزات اولیه، تریلر و شاید تعدادی پرسنل نیاز ندارد. شما می توانید یک خدمات مراقبت از چمن کوچک را با ارائه خدمات ممتاز و ایجاد شهرت به عنوان یک برند که کار کاملی را با لبخند انجام می دهد، به یک شرکت محوطه سازی کامل تبدیل کنید. اگر دوست دارید در فضای باز کار کنید و مناظر زیبا خلق کنید، این می تواند برای شما مناسب باشد.

18. رانندگی به اشتراک بگذارید

rideshare driving

اگر راه‌اندازی کسب‌وکارتان سخت یا بسیار خطرناک به نظر می‌رسد، همیشه می‌توانید از ماشین خود برای تبدیل شدن به یک راننده اشتراکی استفاده کنید. سربار و مسئولیت اداره شرکت بر عهده سرویس اشتراک سواری است و به شما این آزادی را می دهد که هر چقدر که می خواهید کار کنید. برنامه‌های کاربردی Rideshare مانند Uber و Lyft به افراد اجازه می‌دهند تا کارهای جانبی را شروع کنند که هزینه خوبی دارند و به چیزی بیشتر از تمایل برای هدایت افراد به مقصد و انجام مکالمه‌های دوستانه گاه و بیگاه نیاز دارند.

رانندگان Rideshare استقلال یک صاحب کسب و کار کوچک را بدون بار کاری سنگین لازم برای مدیریت تدارکات پشت صحنه دارند. اگر به نظر می رسد هر یک از ایده های تجاری دیگر به تلاش یا سرمایه اولیه نیاز دارد، اشتراک سواری ممکن است راهی برای فرو بردن انگشت شما در دنیای کارآفرینی باشد.

19. املاک و مستغلات

real estate

برای بسیاری از مردم، پیمایش در بازار مسکن طاقت فرسا است. به عنوان یک مشاور املاک، می توانید به مردم کمک کنید تا خانه رویایی خود را با قیمتی متناسب با بودجه خود پیدا کنند. در بسیاری از ایالت ها، برای واجد شرایط بودن به عنوان مشاور املاک، فقط باید چند ماه کلاس را بگذرانید و یک امتحان را پشت سر بگذارید. به خاطر داشته باشید که حتی با داشتن گواهینامه، به مهارت های اجتماعی قوی نیاز دارید، بنابراین اگر فردی مردمی نیستید، ممکن است این مسیر برای شما نباشد.

20. طراحی گرافیک

graphic design

شرکت‌ها، کسب‌وکارهای کوچک و صاحبان انحصاری همگی به مواد تبلیغاتی چشم‌گیر نیاز دارند، اما همه به چیزهایی که خوب به نظر می‌رسند توجه ندارند. اگر رگه های هنری دارید و می دانید چگونه محتوا را در قالبی بصری دلپذیر سازماندهی کنید، یک کسب و کار طراحی گرافیک راه اندازی کنید تا بروشور، تبلیغات دیجیتال، پوستر و سایر مواد بصری جذاب را ارائه دهید. طراحی گرافیکی به ابزارهای فیزیکی کمی فراتر از لپ تاپ و میز نیاز دارد.

21. Dropshipping

dropshipping

همه شرکت هایی که کالاها را می فروشند آنها را در محل نگهداری نمی کنند. در drop-shipping، افرادی که سایت‌های تجارت الکترونیک را اداره می‌کنند، برای انجام تمام سفارش‌ها به شخص ثالث مراجعه می‌کنند. شخص ثالث احتمالاً یک خرده فروش عمده یا نهاد دیگری است که یک انبار و عملیات حمل و نقل را اداره می کند. اگر نگران هزینه‌های سربار و فضای فیزیکی هستید، حداقل موجودی و ابزار مورد نیاز برای ارسال بار، آن را به یک ایده راه‌اندازی عالی تبدیل می‌کند.

22. آموزش شخصی

اگر باشگاه مانند خانه دوم شماست، ممکن است بخواهید بخشی از تخصص خود را به اشتراک بگذارید و به دیگران کمک کنید تا به اهداف تناسب اندام خود برسند. به‌عنوان یک مربی شخصی، می‌توانید جلسات آموزشی در خانه ارائه دهید که به توانایی‌های ورزشی هر یک از مشتریان شما پاسخ می‌دهد. همچنین می‌توانید به مشتریان کمک کنید تا برنامه‌های غذایی و غذایی سفارشی‌سازی کنند تا رژیم‌های غذایی آنها مکمل اهداف فیزیکی آنها باشد.

بسیاری از مربیان شخصی فرآیند جذب مشتری خود را با صفحات رسانه های اجتماعی آغاز می کنند که تجربیات آنها در باشگاه را همراه با برخی از نقل قول های انگیزشی شرح می دهد. در حالی که یک گواهینامه می تواند به گسترش پایگاه مشتری شما کمک کند، از نظر قانونی برای شروع این نوع کسب و کار نیازی به آموزش تخصصی ندارید.

23. نوشتن رزومه

افراد همیشه متقاضی شغل هستند، چه بخواهند تغییر شغلی ایجاد کنند، حقوق خود را افزایش دهند یا محیط کاری خود را تغییر دهند. البته، اکثر درخواست‌های شغلی از داوطلبان می‌خواهند که رزومه خود را برای جزئیات سوابق حرفه‌ای خود ارسال کنند. به عنوان یک رزومه نویس، می توانید به رزومه های متقاضیان کار کمک کنید تا از رقبایشان متمایز شود.

شما همچنین به مشتریان خود کمک خواهید کرد که نامه های پوششی و نمونه کارها را ایجاد کنند که بهترین کار آنها را به نمایش بگذارد. بعلاوه، برای اینکه یک رزومه نویس باشید نیازی به تحصیلات ویژه ندارید – فقط برخی مهارت های اولیه سازماندهی و تصحیح. اگر می دانید چه چیزی باعث می شود رزومه ها برای چشم کارفرمایان حرفه ای و آماده به نظر برسند، در حال حاضر شروع خوبی دارید.

24. میزبان پادکست باشید

پادکست ها با بیش از 100 میلیون شنونده فعال پادکست تنها در ایالات متحده بسیار محبوب شده اند. بهتر از همه، شما می توانید یک پادکست در مورد هر موضوعی که به آن علاقه دارید، از تجارت گرفته تا تاریخ، فرهنگ پاپ و موارد دیگر راه اندازی کنید. شروع یک پادکست مستلزم یکپارچگی و تعهد، و همچنین درک اولیه از ویرایش صدا (و ویرایش ویدیو اگر می‌خواهید یک کانال YouTube همراه برای دنبال کردن مشترکین راه‌اندازی کنید) نیاز دارد.

هنگامی که پادکست شما طرفداران قابل توجهی ایجاد کرد، می توانید زمان خود را به تبلیغ کنندگان بفروشید یا با شرکت هایی که درآمدزایی می کنند شراکت ایجاد کنید. همانطور که نام تجاری شما بیشتر گسترش می یابد، حتی ممکن است بتوانید برای صحبت در رویدادها یا پانل های تعدیل در مورد موضوعاتی که پادکست شما روی آنها تمرکز دارد هزینه کنید. البته، برای رسیدن به آن سطح، باید یک ایده کسب‌وکار کوچک منحصر به فرد ایجاد کنید که در مورد آن اشتیاق و دانش دارید، و سپس مطمئن شوید که می‌توانید با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید.

25. یک خبرنامه راه اندازی کنید

اگر پادکست مورد علاقه شما نیست، اما ایده ایجاد یک لیست قوی از مشترکین و سپس فروش فضا به تبلیغ کنندگان و شرکا را دوست دارید، ایجاد یک خبرنامه ایمیلی را در نظر بگیرید. بیش از 90 درصد آمریکایی ها مشترک خبرنامه های ایمیلی هستند. این بدان معناست که اگر بتوانید توجه یک مخاطب خاص را به خود جلب کنید، می توانید فالوورهای قابل توجهی ایجاد کنید و از آن درآمد کسب کنید.

برای انجام این کار، یک موضوع چتری ایجاد کنید که می توانید در مورد آن به طور طولانی بنویسید، و سپس برای ایجاد صدای برند و ماموریت کار کنید. بهترین نرم افزار بازاریابی ایمیلی را که می تواند به شما در مدیریت لیست مشترکین و ارسال ایمیل کمک کند، کاوش کنید و سپس آماده شروع کار هستید. در طول زمان از مخاطبان خود بازخورد بخواهید تا آنچه را که می خواهند بیشتر و آنچه را که نمی خواهند کمتر به آنها بدهید. به هر حال، تعامل مداوم آنها با خبرنامه شما چیزی است که به شما کمک می کند آن را به یک تجارت موفق بسازید.

26. پذیرایی از رویدادها

آیا به هنر آشپزی علاقه دارید؟ اگر چنین است، کیترینگ رویداد ممکن است یک ایده تجاری عالی برای شما باشد. هیچ کمبودی برای افرادی وجود ندارد که برای پذیرایی از مهمانان خود به غذاهای خوشمزه نیاز دارند، چه در مهمانی ها، عروسی ها، جمع آوری کمک های مالی یا گردهمایی های خانوادگی. اگر در آشپزی یا پخت و پز مهارت دارید و دوست دارید از مهمانان گرسنه پذیرایی کنید، پذیرایی از رویدادها می تواند راهی سرگرم کننده و پرسود برای انجام این کار باشد.

برای شروع، باید یک منو و برگه قیمت تنظیم کنید، و همچنین تمام مجوزهای لازم را دریافت کنید. برای اطلاع رسانی در مورد خدمات پذیرایی خود از کوچک شروع کنید، اما وقتی غذای شما به خودی خود صحبت می کند، تعجب نکنید اگر تجارت شما فقط از طریق دهان به دهان رشد کند.

موفق ترین کسب و کارهای کوچک کدامند؟

کسب و کارهای کوچکی که شامل طراحی وب سایت، زیرمجموعه ای از بازاریابی دیجیتال هستند، از جمله مشاغلی هستند که بیشترین فروش را دارند و بیشترین سود را به همراه دارند. مردم بیشتر از راه‌های دیگر در مورد کسب‌وکارها در اینترنت اطلاعات کسب می‌کنند، بنابراین یافتن مشتریان و جریان درآمد ثابت چندان دشوار نیست. خدمات نظافتی و مشاغل املاک و مستغلات نیز نرخ موفقیت بالایی دارند، که منطقی است – همه مردم به خانه نیاز دارند و ترجیح می دهند تمیز باشند.

یک کسب و کار کوچک خوب برای شروع چه چیزی می تواند باشد؟

اگر می خواهید سود خود را به حداکثر برسانید و در عین حال حجم کاری خود را به حداقل برسانید، هر یک از ایده های کسب و کار کوچک را که اغلب موفق هستند، امتحان کنید. با این حال، اگر بیشتر به دنبال علایق خود هستید و در عین حال پول کافی برای زندگی به دست می آورید، یک کسب و کار کوچک راه اندازی کنید که شما را برآورده کند، از مهارت های خود استفاده کنید و تعادل خوبی بین کار و زندگی به شما ارائه دهد. ایده های تجاری بسیار خوبی وجود دارد – و شما بهتر از هر کسی می دانید که چه ایده های کسب و کار کوچک برای شما شادی، موفقیت و ثبات به ارمغان می آورد.

چگونه می توانم کسب و کار خود را بدون پول راه اندازی کنم؟

برای تبدیل شدن به یک صاحب کسب و کار کوچک نیازی به پول ندارید. اولین قدم برای شروع یک کسب و کار بدون پول این است که شغل فعلی خود را حفظ کنید و در ابتدا کسب و کار کوچک خود را به عنوان یک کار جانبی راه اندازی کنید. سپس، طرح کسب و کار خود را توسعه دهید و پایگاه مصرف کننده، بازار و چالش های بالقوه خود را تجزیه و تحلیل کنید.

در نزدیکی مراحل نهایی برنامه ریزی، بهتر متوجه خواهید شد که برای تبدیل کسب و کار خود به یک شغل تمام وقت به چه مقدار پول نیاز دارید. شما می توانید این پول را از طریق پلتفرم های تامین مالی جمعی و سرمایه گذاران پیدا کنید. گرفتن وام تجاری را تنها به عنوان آخرین راه حل در نظر بگیرید.

شما همچنین باید با متخصصان قابل اعتماد، از جمله یک وکیل و یک حسابدار کار کنید. اکثر مشاغل موجود در این لیست به مجوزها یا مجوزهای خاصی نیاز دارند و مشاور حقوقی می تواند به شما کمک کند مطمئن شوید که همه این کارها را با کتاب انجام می دهید. در همین حال، یک حسابدار برای مدیریت صحیح امور مالی بسیار مهم است، به خصوص در روزهای اولیه که هنوز در حال ایجاد جریان درآمد خود هستید. در حالی که این متخصصان هزینه اولیه را نشان می دهند، ارزش آن را دارند و می توانند به شما در ایجاد یک کسب و کار سالم کمک کنند.

چگونه یک کسب و کار کوچک از خانه راه اندازی کنم؟

مشاغل خانگی معمولا راحت ترین و قابل مدیریت ترین هستند. با این حال، همه ایده‌های تجاری عالی برای دفاتر خانگی مناسب نیستند، بنابراین مطمئن شوید که کسب‌وکار شما می‌تواند از خانه انجام شود – مشاغلی با نیازهای داخلی و خواسته‌های شخصی سنگین ممکن است مناسب نباشند. در طرح کسب و کار و بودجه خود، از هر گونه لوازم اداری و ابزاری که ایده های کسب و کار آنلاین شما را امکان پذیر می کند، استفاده کنید، مانند یک کامپیوتر تجاری جداگانه، یک میز مناسب، اینترنت پرسرعت، کمدهای بایگانی و یک وب سایت تجاری.

چه چیزی باعث ایجاد یک ایده کسب و کار کوچک کار از خانه می شود؟

یک ایده کسب و کار کوچک خوب کار از خانه دارای ویژگی های زیر است:

  • حداقل موجودی و لوازم: احتمالاً، خانه شما یک عمارت (هنوز) نیست، و شما فقط فضای زیادی برای ذخیره موجودی و لوازم دارید. این بدان معناست که اگر به دنبال کار از خانه هستید، احتمالاً خدمات مراقبت از چمن ممنوع است. اگر فضایی برای نگهداری چاپ های خود ندارید، ممکن است در مورد چاپ تی شرت نیز صادق باشد. از سوی دیگر، کپی‌نویسی و طراحی گرافیک به چیزی بیشتر از یک لپ‌تاپ و یک اتصال اینترنتی فعال نیاز دارند، و احتمالاً شما قبلاً آن‌ها را دارید.
  • هزینه‌های راه‌اندازی کم: راه‌اندازی یک کسب‌وکار بادوام کار از خانه نباید هزینه زیادی داشته باشد. با حداقل فضای ذخیره سازی، اینطور نیست که بتوانید مواد خام و موجودی را انباشته کنید. ممکن است نیاز به خرید نرم‌افزار یا دریافت مجوز برای ایده‌های کسب‌وکار کوچک خاص داشته باشید، اما موانع مالی شما باید بسیار کم باشد.
  • کار آنلاین مبتنی بر رایانه: بسیاری از ایده های کسب و کار کوچک فوق نیاز به استفاده از رایانه با اتصال به اینترنت دارند. Drop-shipping، بازاریابی دیجیتال و ترجمه همگی نمونه های خوبی هستند. اگر مراقب حیوانات خانگی به جای خانه صاحب خانه خود باشید، یک استثنا از این قاعده، نشستن حیوانات خانگی است. سپس، تنها چیزی که نیاز دارید یک جفت چشم مراقب و گوش های باز است. شما حتی می توانید در حین تماشای حیوانات خانگی، کارهای مبتنی بر کامپیوتر را انجام دهید.
  • برنامه منعطف: مشاغل اداری سنتی اغلب یک برنامه سفت و سخت 9 تا 5 را از کارمندان می طلبند. اگر از خانه کار می کنید، به خصوص زمانی که رئیس خود هستید، ممکن است رعایت این برنامه کمتر اهمیت پیدا کند. به این ترتیب، بهترین ایده‌های کسب‌وکار کوچک کار از خانه، برنامه‌ای انعطاف‌پذیر را فراهم می‌کند. اگر بهترین کار توسعه برنامه خود را در ساعت 3 صبح انجام دهید، چه کسی شما را متوقف می کند؟
  • نیاز به همکاری متوسط: اگرچه دستیابی به همکاری تیمی از راه دور آسان است، اما وقتی تقریباً کاملاً مستقل هستید کار از خانه راحت‌تر پیش می‌رود. یک تجارت کوچک که در آن فقط به تعداد انگشت شماری از مشتریان و یک یا دو همکار (در صورت وجود) پاسخ می دهید، منجر به استقلال بیشتر می شود. سپس می توانید واقعاً بر اساس شرایط خود کار کنید و ایده کسب و کار کوچک خود را به ثمر رساند.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *